Listopad 2011

Parta x Nejlepší kamarádka?

27. listopadu 2011 v 15:45 | KačuŁe |  {Interesting+Rady}
Už hodně dlouho,mě tohle tíží. "Je dobré se upínat na jednu kamarádku a ostatní odstříhnout?"
Už od mala jsem vždy vyhledávala jednu nejlepší kamarádku,které bych všechno říkala,smály by jsme se,pokukovaly po klukách.Mám však ale zkušeností s tím,že nejlepší kamarádka mě od ostatních odtahovala a když mi najednou nebyla na blízku,tak okolo nebyl nikdo,kdy by byl stejně blízký jako ona.
Tím vám nechci nějak znechucovat "nejlepší kamarádství".Sama jednu nejlepší kamarádku mám,ale pozor na to,aby si vás neupoutala k sobě tak,že ztratíte ostatní.
Pokud tohle dělá a odpuzuje vám ostatní dobré kamarádky,tak to buď není pravá nejlepší kamarádka,ale chce jen,aby jste neměla kamarády nebo je to vážně ta pravá a chce vás jen pro sebe(na ostatní prostě jen žárlí).
Proto pokud nemáte nejlepší kamarádku,ale třeba jen nějakou partu,tak nezoufejte a čekejte dál.Na skvělé partě,ve které je sranda,přeci není nic špatného.
Parta i nejlepší kámoška má své výhody i nevýhody.
Já mám třeba teď takovou nejlepší kamarádku,která má nejlepší kamarádky tři.Mě a ještě jednu,má ve třídě a se třetí se většinou schází na hokeji.Dřív jsem to moc nemohla zkousnou,protože mi kamarádka říkala,jaké jsme nejlepší kamarádky.A potom se mě chytla taková jedna falešná holka ze třídy,kvůli které jsem se s Nk oddálila.To mě celkem štvalo,hlavně po tom,co se mě ta falešnice pustila.
Nakonec jsem se stím prostě musela smířit a poznala,že ty holky jsou fajn a z nás všech jsou kamarádky. :)
Navíc,vždy když mě Nk naštve,tak mám i partu ve třídě,která mě v nouzi nenechá ve štichu.
Takže nevěště hlavu,pokud ještě nemáte nikoho nejlepšího a zatím si užívejte své party a bavte se.Pokud máte jen Nk,tak nezapomeňte i na ostatní.Když se náhodou s Nk pohádáte,tak ať máš za kým jít. :)
KačuŁe:*

Digitální zrdcadlovka Nikon :))

15. listopadu 2011 v 18:00 | KačuŁe |  My life♥
Ahoj,
v první řadě bych se vám omluvila za nic nepřidávání.Tenhle ročník mi jde o vysvědčení a já se smekám,aby bylo to nejlepší.Budete muset mít ještě trochu strpení,než něco pořádného přidám.
Jinak bych zatím chtěla říct i něco k layoutu.Berte ho prosím s rezervou.Na rozjetí blogu nemám moc času a ten lay je dočasný. :))

Také bych tu pro vás měla prosbičku. :))
Darovali by jstem i prosím ozdoby?

PROSÍM ZDE!!!

S radostí vám to oplatím.Vy pomůžete nahorů mě a já pomůžu vám.I kdyby jste nepotřebovali pomoct s tímhle,tak pomůžu s něčím jiným. :)) Tím lépe,když to bude něco jiného,protože si nebudeme navzájem lézt do zelí. ;D
Opravdu budu vděčná těm co mi pomůžou,protože je to opravdu můj sen tohle mít pod stromečkem.Udělali by jste mi všichni tím tu nejvějtší radost.A hlavně bych mohla tento blog oživit kvalitními fotkami.Takže to není jen pro mě,ale i pro vás,aby jste se měli na co koukat. ;))

Děkuji a zase se na nějakou dobu loučím,


KačuŁe:*